No to co? Jesteśmy PRO :)

admin

Pasja, praca, pokora, głowa… w 2024 mija nam 5 lat od założenia jedynego legalnego w Płocku i w Polsce gangu FutbolGang!!!

W dniu wczorajszym podczas drugiego dnia Maluchowe mistrzostwa, eventu organizowanego przez Damian Falkowski, wspólfinansowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego, którego to jesteśmy partnerami merytorycznymi spotkała nas ogromna, wielce prestiżowa niespodzianka!!!

Otóż pan Tomasz Kominek wraz z panem Piotr Dyśkiewicz, ku naszemu zaskoczeniu i sporemu wzruszeniu w imieniu pana Marszałka Województwa Mazowieckiego Adam Struzik wręczył na ręce prezesa Andrzeja Staśko medal #ProMazovia dla Stowarzyszenia Sportowego FutbolGang za… i tu przytoczymy cytat: „Całokształt działalności na rzecz upowszechniania sportu dla najmłodszych na Mazowszu”

Jesteśmy wręcz zachwyceni tak prestiżową nagrodą, która nas zmotywuje do jeszcze większej pracy na rzecz rozwoju sportowego dzieci i młodzieży oraz wychowania przez sport w duchu Fair Play.

Pamiętajcie kochani, że ten medal to jest również, a nawet przede wszystkim dla Was!!! Za wsparcie, pomoc i dobre serce dla FutbolGangu!!

Personalnie medale PRO Masovia otrzymali także prezes Andrzej Staśko, wiceprezes Piotr Sikora oraz wiceprezes Zbyszek Tomaszewski.
Dziękujemy!!!
Foto Sebastian Adamkiewicz i MY
Next Post

Dziewczyny jesteście WSPANIAŁE, do zobaczenia za rok.

You May Like