Odpalamy II edycję Turnieju „Odważ się zagrać 1×1 Festa Italiana Cup – rocznika 2014.

admin

 
Z wielką radością ogłaszamy i odpalamy II edycję Turnieju „Odważ się zagrać 1×1 Festa Italiana Cup” – rocznika 2014!
Turniej „Odważ się zagrać 1×1 Festa Italiana Cup” rozegramy 1 czerwca 2024, w godzinach 09.00 -13.40, na boiskach Stoczniowca Płock ul. Kolejowa 3.
W turnieju piłkarskich gier 1×1 wystąpi 36 zawodników.

Do udziału w II edycji turnieju ,,Odważ się zagrać 1×1 Festa Italiana Cup’’ z automatu zapraszamy pierwszych pięciu zawodników z poprzedniej edycji.
Pozostałych 31 uczestników do turnieju zgłaszają tylko i wyłącznie trenerzy. Pobierają stosowne dokumenty (karta zgłoszeniowa, oświadczenie Rodo, zgoda na wizerunek) ze strony www.futbolgang.plo.pl, a następnie przesyłają drogą elektroniczną na adres biuro@futbolgang.plo.pl
Nie zwlekajcie, zgłoszenia trwają do 20.05.2024!!!

Przyjmuję się zasadę, że w zawodach może uczestniczyć po 3 zawodników z danego klubu za wyjątkiem klubów KS. Stoczniowiec Płock oraz SSM Wisła Płock. W przypadku w/w klubów  dopuszcza się udział po 5 zawodników.
 
 Czy ktoś z Was ma ochotę na wyzwanie oko w oko, twarzą w twarz, bark w bark?? Masz ODWAGĘ kiwać i dryblować niczym legendarni Diego Maradona, Pele czy też Ronaldinho, a może jak bardziej Wam znany Lewy, Mbappe, Messi, Ronaldo lub Neymar? Gotowy jesteś zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami w turnieju „Odważ się zagrać 1×1”? To świetna okazja, aby pokazać swoje umiejętności i połączyć sportową rywalizację z dobrą zabawą!

Wasi Ojcowie byli Mistrzami gier ulicznych na plecaki, pod trzepakiem, czy też na szkolniaku, Wy bądźcie Mistrzami gier 1×1 FutbolGang!!! Zapraszamy wszystkich chętnych z rocznika 2014 do udziału w tym ekscytującym turnieju piłkarskim gier 1×1! To doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności, poznać nowych przyjaciół i spędzić aktywnie czas na boisku.

  Dołączcie do naszej futbolowej przygody i bądźcie gotowi na emocje, wyzwania i niezapomniane chwile na boisku! Gwarantujemy wspaniałą atmosferę, nagrody dla uczestników i niezapomniane wspomnienia z turnieju „Odważ się zagrać 1×1 Festa Italiana Cup”

Przygotujcie się na prawdziwą futbolową przygodę i pokażcie, że jesteście gotowi na wyzwanie 1×1!

Cele „Odważ się zagrać 1×1 Festa Italiana Cup”

ROZWÓJ UMIEJĘTNOŚCI – naszym głównym celem jest zapewnienie dzieciom możliwości doskonalenia swoich umiejętności piłkarskich poprzez konkurencję 1×1, co rozwija technikę, kreatywność i precyzję.

SZKOLENIE W ZAKRESIE GRY 1X1 – zachęcenie do dryblingu podczas gry 1×1, doskonalenie umiejętności w ofensywie i defensywie, kształtowanie odwagi u zawodników, budowanie świadomości trenerów i rodziców o potrzebie podejmowania decyzji i walki 1×1.

INTEGRACJA I PRZYJAŹŃ – chcemy stworzyć atmosferę współpracy, fair play i wzajemnego szacunku, która pozwoli młodym piłkarzom nawiązać nowe przyjaźnie i budować relacje z rówieśnikami, chcemy także, aby rodzice swą godną naśladowania postawą dawali przykład kultury dopingu i postawy sportowej świadomego rodzica.

WSPARCIE ROZWOJU SPORTOWEGO – poprzez organizację turnieju „Odważ się zagrać 1×1 Festa Italiana Cup”, chcemy promować aktywność fizyczną, zdrowy tryb życia i pasję do piłki nożnej wśród dzieci.

Ważnym celem tej inicjatywy jest zwrócenie uwagi trenerów na jednostki i tak ważny element sztuki piłkarskiej jak gra 1×1, która szczególnie w pierwszych latach szkolenia młodych adeptów futbolu powinna odgrywać kluczową rolę. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej idei, poziom zawodników i zawodniczek w tym elemencie techniki piłkarskiej znacząco wzrośnie

  Szczegóły: a.stasko@futbolgang.plo.pl, Andrzej tel. 604-104-262,
z.tomaszewski@futbolgang.plo.pl, Zbyszek tel. 791-332-324
 
#OdważSięZagrać, #Turniej1x1, #Rocznik2014, #PiłkarskaRywalizacja

Organizatorem Turnieju ,,Odważ się zagrać 1×1 Festa Italiana Cup” rocznika 2014 jest Stowarzyszenie Sportowe FutbolGang. Sponsorem Pizzeria Festa Italiana.

Partnerami turnieju są:
Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej / MZPN Delegatura Płock
Stoczniowiec Płock
MOSiR Płock
 Wolontariusze Szkoła Podstawowa nr 1 im. Braci Jeziorowskich w Płocku

 Partner Techniczny:
Team-Sport Płock

 Partnerzy Medialni:
Tygodnik Płocki
Petronews Płock
TV Mazowsze
Rh Studio
FM Photography by Oliwia Sikora
 Panorama Płock
Virium
 
 
 
 
Next Post

Lublinianka Lublin witamy na Memoriale.

You May Like