Odważ się zagrać 1×1

admin

Oto piątka finalistów ubiegłorocznej I edycji Turnieju „Odważ się zagrać 1×1 Festa Italiana Cup” , których automatycznie zakwalifikowaliśmy z racji ich ogromnych umiejętności technicznych do tegorocznej II edycji.

Od lewej stoją nagrodzeni – zwycięzca Turnieju Marcel Turowski YOUNG Champions PŁOCK, II miejsce Julek Ruszczyk, III miejsce Aleksander Jagliński (wtedy Stoczniowiec Płock), IV miejsce Igor Maciąg, V miejsce Franek Ruszczyk, obecnie całą 4 zawodnicy Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock.

A czy Wy jesteście już zapisani na II edycję Turnieju „Odważ się zagrać 1×1 Festa Italiana Cup” – rocznika 2014!

Turniej „Odważ się zagrać 1×1 Festa Italiana Cup” rozegramy 1 czerwca 2024, w godzinach 09.00 -13.40, na boiskach Stoczniowca Płock ul. Kolejowa 3. W turnieju piłkarskich gier 1×1 wystąpi 36 zawodników.

Do udziału w II edycji turnieju ,,Odważ się zagrać 1×1 Festa Italiana Cup’’z automatu zapraszamy pierwszych pięciu zawodników z poprzedniej edycji.

Pozostałych 31 uczestników do turnieju zgłaszają tylko i wyłącznie trenerzy. Pobierają stosowne dokumenty (karta zgłoszeniowa, oświadczenie Rodo, zgoda na wizerunek) ze strony www.futbolgang.plo.pl, a następnie przesyłają drogą elektroniczną na adres biuro@futbolgang.plo.pl
Nie zwlekajcie, zgłoszenia trwają do 20.05.2024!!!

Przyjmuję się zasadę, że w zawodach może uczestniczyć po 3 zawodników z danego klubu za wyjątkiem klubów KS. Stoczniowiec Płock oraz SSM Wisła Płock. W przypadku w/w klubów dopuszcza się udział po 5 zawodników.

Materiał video z I edycji oraz z losowania:
https://www.youtube.com/watch?v=OzG9khR_La8&t=7s
https://www.youtube.com/watch?v=sDWz07kTiQk&t=15s

Czy ktoś z Was ma ochotę na wyzwanie oko w oko, twarzą w twarz, bark w bark?? Masz ODWAGĘ kiwać i dryblować niczym legendarni Diego Maradona, Pele czy też Ronaldinho, a może jak bardziej Wam znany Lewy, Mbappe, Messi, Ronaldo lub Neymar? Gotowy jesteś zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami w turnieju „Odważ się zagrać 1×1”? To świetna okazja, aby pokazać swoje umiejętności i połączyć sportową rywalizację z dobrą zabawą!

Wasi Ojcowie byli Mistrzami gier ulicznych na plecaki, pod trzepakiem, czy też na szkolniaku, Wy bądźcie Mistrzami gier 1×1 FutbolGang!!! Zapraszamy wszystkich chętnych z rocznika 2014 do udziału w tym ekscytującym turnieju piłkarskim gier 1×1! To doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności, poznać nowych przyjaciół i spędzić aktywnie czas na boisku.

Dołączcie do naszej futbolowej przygody i bądźcie gotowi na emocje, wyzwania i niezapomniane chwile na boisku!
Gwarantujemy wspaniałą atmosferę, nagrody dla uczestników i
niezapomniane wspomnienia z turnieju „Odważ się zagrać 1×1 Festa Italiana Cup”
Przygotujcie się na prawdziwą futbolową przygodę i pokażcie, że jesteście gotowi na wyzwanie 1×1!

Szczegóły: a.stasko@futbolgang.plo.pl, Andrzej tel. 604-104-262,
z.tomaszewski@futbolgang.plo.pl, Zbyszek tel. 791-332-324
#OdważSięZagrać, #Turniej1x1, #Rocznik2014, #PiłkarskaRywalizacja

Organizatorem Turnieju ,,Odważ się zagrać 1×1 Festa Italiana Cup″ rocznika 2014 jest Stowarzyszenie Sportowe FutbolGang.

Sponsorem Pizzeria Festa Italiana.

Partnerzy Turnieju:
Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej / MZPN Delegatura Płock
Stoczniowiec Płock
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock Sp z o.o.
Wolontariusze Szkoła Podstawowa nr 1 im. Braci Jeziorowskich w Płocku

Partner Techniczny:
Team-Sport Płock

Partnerzy Medialni:
Tygodnik Płocki
Petronews Płock
TV Mazowsze
RH Studio
KRDP FM
Photography by Oliwia Sikora
Panorama Płock
Virium
Zapraszamy do współpracy
Next Post

II edycja Odważ sięzagrać1x1 Festa Italiana Cup 2024

You May Like