Mikołajkowy Turniej Futbolgang Cup – rocznik 2013

admin

Niezmiernie miło nam poinformować, że w dniu 21.11.2020 na hali w Łącku odbędzie się kolejny nasz Turniej tym razem Mikołajkowy FutbolGang Cup rocznika 2013 organizowany wraz z klubem FEA Łąck trenera Marcina Mofiny.
To wydarzenie sportowe odbędzie się z zachowaniem wszelkich rygorów, obostrzeń i zaleceń związanych z pandemią Covid – 19, impreza bez udziału publiczności.

Honorowy patronat nad Turniejem objęli Wójt Gminy Łąck pan Zbigniew Białecki oraz prezes Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej pan Dariusz Kluge.
Partnerami Mikołajkowego FutbolGang Cup rocznika 2013 są Fundacja Orlen, a także firmy EL-Kons-Bud, Gaz-Mot.
Turniej jest współfinansowany ze środków Starostwa Powiatowego oraz Gminy Łąck.
Udział w imprezie wezmą ekipy: FEA Łąck, FEA Gostynin, Zryw Bielsk ,Lwowianka Lwówek, Sparta Płock ,Stoczniowiec Płock, Start Proboszczewice i Delta Słupno, swą obecność potwierdził także św. Mikołaj.

Next Post

Reportaż Mikołajkowy Futbolgang Cup w roczniku 2013

Niezmiernie miło nam poinformować, że w dniu 21.11.2020 na hali w Łącku odbędzie się kolejny nasz Turniej tym razem Mikołajkowy FutbolGang Cup rocznika 2013 organizowany wraz z klubem FEA Łąck trenera Marcina Mofiny. To wydarzenie sportowe odbędzie się z zachowaniem wszelkich rygorów, obostrzeń i zaleceń związanych z pandemią Covid – […]

You May Like