FutbolGang zawiera nową partnerską umowę! Izba Gospodarcza Regionu Płockiego – dziękujemy!!!

admin

Cieszymy się ogromnie z podpisania umowy partnerskiej o współpracy z Izbą Gospodarczą Regionu Płockiego. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z tak prestiżowym podmiotem odpowiedzialnym społecznie.

Dzięki tej współpracy obie strony będą mogły osiągnąć wiele korzyści. FutbolGang jako stowarzyszenie sportowe będzie mógł korzystać z cennego wsparcia merytorycznego, doświadczenia przedsiębiorców, ekspertów z Izby Gospodarczej oraz wsparcia finansowego i organizacyjnego. Z kolei Izba Gospodarcza Regionu Płockiego będzie miała okazję wspierać i promować rozwój naszego stowarzyszenia sportowego.

Cele tej współpracy są jasne:
Wspieranie rozwoju lokalnego sportu. działania FutbolGang zostaną wzmocnione dzięki współpracy z Izbą Gospodarczą. Dzięki temu będziemy mogli organizować jeszcze więcej atrakcyjnych turniejów i eventów sportowych ku większemu propagowaniu sportu i rozwoju dzieci i młodzieży.
Promowanie wartości społecznych. Razem z Izbą Gospodarczą Regionu Płockiego będziemy prowadzić różnego rodzaju prosportowe działania społeczne, które będą miały na celu wspieranie dzieci i młodzieży poprzez aktywność sportową. Chcemy wykorzystać piłkę nożną jako narzędzie edukacyjne i integracyjne, które będzie przyczyniać się do budowy silniejszej i bardziej zjednoczonej społeczności.
Tworzenie synergii biznesowo-sportowych. Izba Gospodarcza Regionu Płockiego będzie zachęcać swoich członków do wspierania i promowania działalności FutbolGang. Dzięki temu nasze stowarzyszenie będzie miało większą „widoczność” marketingową, łatwiej będzie nawiązywać kontakty biznesowe, które pomogą nam rozwijać nasze projekty i inicjatywy.

Jesteśmy pełni optymizmu co do przyszłości naszej współpracy z Izbą Gospodarczą Regionu Płockiego. Razem będziemy stworzyć mocny fundament dla lokalnego sportu i aktywności społecznej, przecież nie ma nic cenniejszego od inwestycji w dziecko i jego rozwój. Dziękujemy Zarządowi Izby za zaufanie, razem jesteśmy gotowi na nowe wyzwania!

#FutbolGang #IzbaGospodarczaRegionuPłockiego #współpraca #odpowiedzialnispołecznie


Next Post

IV Dzień Kobiet z FutbolGangiem coraz bliżej.

You May Like