Uliczny Festiwal Gier Fair Play metodą Football3.

admin

Hej Dzieciaki!!! Dziewczyny i chłopaki!!!

Zapraszamy serdecznie na Uliczny Festiwal Gier Fair Play metoda Football3, który to odbędzie się przed naszym MDK ul. Tumska 9a już w najbliższy poniedziałek 9 października w godzinach 16.30 – 19.00.

Fair Play Program metodą Football3 to projekt skierowany do dzieci i młodzieży zwłaszcza z rodzin wieloproblemowych, ale nie tylko, pierwszy raz wprowadzony został w Medellin w Kolumbii. Projekt nazwany po “trzech połowach” – polega na dyskusji przed meczem, meczu piłki nożnej i dyskusji po meczu – Football3 zawiera kluczowe lekcje życia w każdym meczu. W grupach mieszanych płciowo gracze wspólnie decydują o zasadach przed rozpoczęciem gry. Po meczu zastanawiają się nad swoim zachowaniem i zachowaniem swoich przeciwników. Punkty są przyznawane za strzelone bramki, jak również za grę fair. Ponieważ Football3 jest rozgrywana bez sędziów, gracze muszą nauczyć się rozwiązywania konfliktów poprzez dialog i kompromisy.

Zapraszamy Was serdecznie, będą dwa małe boiska, będzie dużo mini gier, upominki, będzie FairPlayowo i futbolowo. Zadzieje się na pewno.

Współorganizatorzy Ulicznego Festiwalu Gier Fair Play metodą Football3:

FutbolGang

Trenuj Bycie Dobrym

Szkoła Podstawowa im. Zbigniewa Dłużniewskiego

Stowarzyszenie Szkoła Górą

Do zobaczenia przed MDK.

Next Post

Uliczny Festiwal Gier Fair Play metodą Football3.

Hej Dzieciaki!!! Dziewczyny i chłopaki!!! Zapraszamy serdecznie na Uliczny Festiwal Gier Fair Play metoda Football3, który to odbędzie się przed naszym MDK ul. Tumska 9a już w najbliższy poniedziałek 9 października w godzinach 16.30 – 19.00. Fair Play Program metodą Football3 to projekt skierowany do dzieci i młodzieży zwłaszcza z […]

You May Like