Ważna informacja

adminZ uwagi na decyzję instytucji państwowych i organizacji piłkarskich na Mazowszu informujemy, że na dzień dzisiejszy zawieszone zostały imprezy piłkarskie i mecze mistrzowskie do dnia 30.03.2020r. Mamy nadzieje, że szybka reakcja władz państwowych spowoduje brak rozprzestrzeniania się covid 19, a co za tym idzie, będziemy mieli możliwość rozegrania turnieju piłkarskiego Futbolgang Cup rocznik 2010.Pozostajemy z Państwem w stałym kontakcie, a o dalszych ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco.

Mamy nadzieje, że jeżeli sytuacja z wyżej wymienionym problemem rozwinie się niekorzystnie, spotkamy się w innym terminie.

Z wyrazami szacunku

Zarząd Futbolgang PłockNext Post

Futbolgang Cup 2010

Z uwagi na decyzję instytucji państwowych i organizacji piłkarskich na Mazowszu informujemy, że na dzień dzisiejszy zawieszone zostały imprezy piłkarskie i mecze mistrzowskie do dnia 30.03.2020r. Mamy nadzieje, że szybka reakcja władz państwowych spowoduje brak rozprzestrzeniania się covid 19, a co za tym idzie, będziemy mieli możliwość rozegrania turnieju piłkarskiego […]

You May Like