III Szranki Piłkarskie o Miecz Krzywoustego pod honorowym patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pana profesora Piotra Glińskiego – dziękujemy za zaufanie.

admin

Jesteśmy bardzo dumni, że nasze turnieje piłkarskie o podłożu historycznym i patriotycznym mają tak pozytywny odbiór, tym bardziej cieszymy się, że nasze starania włożone w propagowanie sportu i historii naszego książęcego miasta Płocka, ziemi mazowieckiej i Polski zostały docenione poprzez objęcie patronatu honorowego nad III Szrankami Piłkarskimi o Miecz Krzywoustego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pana profesora Piotra Glińskiego – dziękujemy za zaufanie.

Turniej także pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej Łączy nas piłka – dziękujemy serdecznie.

Event sportowy posiada Patronat Honorowy Burmistrza Garwolina Marzeny Świeczak, a samo Miasto Garwolin obchodzi w tym roku Jubileusz 600-lecia nadania praw miejskich. GRATULUJEMY!!!

Harmonogram rozgrywek:https://web.virium.pl/…/635b4b94-22af-4dc8-9f76…

Przedstawiamy ostateczny skład drużyn Wojów, którzy zmierzą się w Miętnem o złote piastowskie Szczerbce, staną oni do walki o wspaniałą, iście książęcą nagrodę, młodzi rycerze z całej Polski skrzyżują swe futbolowe umiejętności o szacunek i rycerską chwałę, a wszystko to w III edycji Szranek Piłkarskich o Miecz Krzywoustego

KS SEMP Warszawa

Ursus Warszawa

MKP Pogoń Siedlce

Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock I i II

Stoczniowiec Płock I i II

Znicz Pruszków 2011

Pegaz Drobin

Przybywajcie – zwyciężajcie.

Turniej odbędzie się w Miętnem – Powiatowy Ośrodek Sportu – Hotel Miętne (k. Garwolina 55 km od Warszawy), w dniach 02.09- 03.09.2023, system gry 8+1, czas gry 2×20 minut, łączny czas gry drużyny w Turnieju to 320 minut,

A jako, że o księciu Bolesławie III Krzywoustym mawiali: „Zarówno dla ojca żywił synowską miłość, jak gorliwy był o dobro ojczyzny.“ tak i Wam żwawo tych zalet życzymy.

Prezentujemy materiał video z tego wydarzenia z roku 2022:https://www.youtube.com/watch?v=iS2zYOUOeDI

Projekt współfinansowany ze środków Urzad Marszalkowski Wojewodztwa Mazowieckiego Mazowieckiego, #Mazowszepomaga dziękujemy

Partnerzy III Szranek Piłkarskich o Miecz Krzywoustego:

Mazowsze serce Polski

Grzegorz Błaszkiewicz El-Kons-Bud

Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej / MZPN Delegatura Płock

Miasto Garwolin

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Partner Techniczny:

Team-Sport Płock

Partnerzy Medialni:

TV Mazowsze

Tygodnik Płocki

Petronews Płock

KRDP FM

RH Studio

Photography by Oliwia Sikora

Do zobaczenia Dzielni Rycerze na piłkarskich zmaganiach w Miętnem

Zapraszamy także do współpracy potencjalnych sponsorów i partnerów, niech i o Waszmości chwalebnych czynach pieśni po tawernach i polach bitewnych śpiewają.

Next Post

Ursus Warszawa zwycięzcą III edycji Szranek Piłkarskich o Miecz Krzywoustego rocznika 2011. II miejsce dla drużyny Znicz Pruszków, brązowe medale dla SSM Wisły Płock II. GRATULUJEMY!!!

Jesteśmy bardzo dumni, że nasze turnieje piłkarskie o podłożu historycznym i patriotycznym mają tak pozytywny odbiór, tym bardziej cieszymy się, że nasze starania włożone w propagowanie sportu i historii naszego książęcego miasta Płocka, ziemi mazowieckiej i Polski zostały docenione poprzez objęcie patronatu honorowego nad III Szrankami Piłkarskimi o Miecz Krzywoustego […]

You May Like