III edycja Szranek Piłkarskich o Miecz Krzywoustego ⚽️ rocznik 2011 – Miętne 01.09- 03.09.2023, przybywajcie, zwyciężajcie!!!

admin


Dzielni Wojownicy niniejszym obwieszczamy nabór drużyn Małych Wojów rocznika 2011, którzy to staną do walki o wspaniałą, iście książęcą nagrodę, skrzyżują swe futbolowe umiejętności o szacunek i rycerską chwałę, a wszystko to w III edycji Szranek Piłkarskich o Miecz Krzywoustego
Turniej odbędzie się w Miętnem – Powiatowy Ośrodek Sportu – Hotel Miętne (k. Garwolina 55 km od Warszawy), w dniach 01.09- 03.09.2023, piątek od 14.00 – niedziela do godz. 14.20.
Przewidywany udział 12 drużyn, system gry 8+1, czas gry 2×20 minut, łączny czas gry drużyny w Turnieju to 320 minut, utworzone zostaną dwie grupy, I faza gier – mecze grupowe (2 boiska), II faza gier – mecze w grupach o miejsca (3 boiska)
W ubiegłorocznych II Szrankach Piłkarskich o Miecz Krzywoustego zdobywając złote Szczerbce zwyciężyła drużyna Akademia Piłkarska Zagłębia Sosnowiec, im. Włodzimierza Mazura. Ze srebrnymi Mieczami na szyjach wróciła do domu ekipa popularnych Traktorków – Ursus Warszawa, na trzecim miejscu uplasowała się Akademia Cracovii, tuż za podium Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock.
A jako, że o księciu Bolesławie III Krzywoustym mawiali: „Zarówno dla ojca żywił synowską miłość, jak gorliwy był o dobro ojczyzny.“ tak i Wam żwawo tych zalet życzymy.
Zapraszamy na rywalizację o medale wzorowane na piastowskim Szczerbcu, przybywajcie, zwyciężajcie!!!
Prezentujemy materiał video z tego wydarzenia z roku 2022:
https://www.youtube.com/watch?v=iS2zYOUOeDI
Projekt współfinansowany ze środków Urzad Marszalkowski Wojewodztwa Mazowieckiego, #Mazowszepomaga
Partnerzy III Szranek Piłkarskich o Miecz Krzywoustego:
Mazowsze serce Polski
Grzegorz Błaszkiewicz El-Kons-Bud
Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej / MZPN Delegatura Płock
Parter Techniczny:
Team-Sport Płock
Partnerzy Medialni:
TV Mazowsze
Tygodnik Płocki
Petronews Płock
KRDP FM
Do zobaczenia Dzielni Rycerze na piłkarskich zmaganiach w Miętnem
Zapraszamy także do współpracy potencjalnych sponsorów i partnerów, niech i o Waszmości chwalebnych czynach pieśni po tawernach i polach bitewnych śpiewają.

Next Post

Memoriał Płock - Miasto Bohater 1920, IV edycja, mamy pierwsze zgłoszenia.

Dzielni Wojownicy niniejszym obwieszczamy nabór drużyn Małych Wojów rocznika 2011, którzy to staną do walki o wspaniałą, iście książęcą nagrodę, skrzyżują swe futbolowe umiejętności o szacunek i rycerską chwałę, a wszystko to w III edycji Szranek Piłkarskich o Miecz Krzywoustego Turniej odbędzie się w Miętnem – Powiatowy Ośrodek Sportu – […]

You May Like