Ważne informacje dotyczące udziału w „Feriach Sportowych z Orlenem”, których sponsorem tytularnym jest PKN ORLEN

admin

Bardzo prosimy o:

Punktualne przyprowadzanie dzieci do placówek oraz punktualne odbieranie podopiecznych do 16.00 wyłącznie przez pełnoletnie osoby do tego upoważnione w karcie zgłoszeniowej

Wypełnienie i dostarczenie oświadczenia o stanie zdrowia z datą rozpoczęcia ferii w danej lokalizacji. Oświadczenie do pobrania w załączniku.

W razie choroby lub innego zdarzenia losowego uniemożliwiającego uczestnictwo w zajęciach, prosimy o niezwłoczne poinformowanie kierownika ferii w danej szkole.

Przynoszenie obuwia na zmianę dostosowanego do użytku w hali sportowej.

Przynoszenie stroju sportowego na zmianę (koszulka, spodenki, dresy).

Ubieranie dzieci odpowiednio do aury panującej w danym dniu (wyjścia do miejsc organizacji atrakcji, możliwe wyjścia na zabawy ze śniegiem).

Przynoszenie codziennie legitymacji szkolnej lub innego dokumentu tożsamości uprawniającego do bezpłatnego przejazdu autobusami KM Płock, (w przypadku braku dokumentu uprawniającego do korzystania z bezpłatnych przejazdów odpowiedzialność finansową ponoszą rodzice).

Zabranie do Parku Trampolin skarpetek antypoślizgowych lub drobnych pieniędzy na ich zakup, zaś na Tor Ninja butów na zmianę.

Prosimy aby uczestnicy nie zabierali ze sobą telefonów (telefony w trakcie zajęć zostawiamy w szatni lub miejscu na to wyznaczonym przez kierownika, organizatorzy nie ponoszą za nie odpowiedzialności).

Dzieci mogą zabierać drobne kieszonkowe na wyjścia na atrakcje, organizatorzy nie ponoszą za nie odpowiedzialności

Zgodnie z harmonogramem uroczyste zakończenie Ferii Sportowych
z ORLENEM odbędzie się w dniu 17.02 dla I turnusu i w dniu 24.02 dla turnusu II w SP 16 im. Mikołaja Kopernika w Płocku ul. Piasta Kołodzieja 7, po uroczystym zakończeniu odbiór dzieci następuje ze SP 16 PŁOCK!!!!

Ferie Sportowe z Orlenem będą odbywały się w okresie 13.02 – 17.02.2023 oraz 20.02 – 24.02.2023 w godzinach 8:00-16:00, w następujących placówkach szkolnych:

I Turnus: 13.02.2023 – 17.02.2023
Miejsce:
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Braci Jeziorowskich w Płocku pasaż Vuka Karadzica 1
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Bolesława Chrobrego w Płocku ul. Jana Kochanowskiego 11
Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki w Płocku ul. Miodowa 18
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej w Płocku ul. Brzozowa 3

II Turnus: 20.02.2023 – 24.02.2023
Miejsce:
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Braci Jeziorowskich w Płocku pasaż Vuka Karadzica 1
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Mikołaja Kopernika w Płocku ul. Piasta Kołodzieja 7
Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki w Płocku ul. Miodowa 18
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Armii Krajowej w Płocku ul. Walecznych 20.

Organizatorem bezpłatnych zimowych ferii sportowych organizowanych dla dzieci z roczników 2008 – 2016 (klasy I – VIII Szkoły Podstawowej) jest Stowarzyszenie Sportowe FUTBOLGANG.

Zdjęcia z zajęć umieszczać będziemy na fan page’u FutbolGang na Facebooku.

Kochane Dzieciaki już nie możemy doczekać się zabawy z WAMI!!!

Next Post

Wielki Finał Orlen Zimy z Futbolgangiem za nami!

Bardzo prosimy o: Punktualne przyprowadzanie dzieci do placówek oraz punktualne odbieranie podopiecznych do 16.00 wyłącznie przez pełnoletnie osoby do tego upoważnione w karcie zgłoszeniowej Wypełnienie i dostarczenie oświadczenia o stanie zdrowia z datą rozpoczęcia ferii w danej lokalizacji. Oświadczenie do pobrania w załączniku. W razie choroby lub innego zdarzenia losowego […]

You May Like