Wakacje z Futbolgangiem już w sierpniu!!!

admin

Miło nam poinformować, że tak jak w ubiegłym roku pozyskaliśmy grant z „Funduszu Grantowego dla Płocka” na „Wakacje z Futbolgangiem”.

Dziękujemy za zaufanie!!!

Stowarzyszenie Sportowe Futbolgang zaprasza dzieci z  roczników 2007-2015 na półkolonie „Wakacje z FutbolGangiem” organizowanych dzięki środkom pozyskanym z „FUNDUSZU GRANTOWEGO DLA PŁOCKA” W KONKURSIE „WAKACJE 2022 W PŁOCKU NA WESOŁO”

Termin: 22.08.2022 – 26.08.2022.

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Braci Jeziorowskich                            w Płocku – partner projektu.

Zapewniamy: wodę, obiadek, profesjonalną opiekę pedagogiczną, profesjonalne treningi piłki nożnej, ubezpieczenie, świetną atmosferę   i dobrą zabawę.

W planach wyjście do kina, zoo, parku trampolin, warsztaty plastyczne w MDK, treningi piłkarskie, FutbolGangowy Turniej o Puchar Misia Ganguska oraz Ganguskowa Mini Olimpiada Sportowa.

Rekrutacja odbędzie się w dniu 15.07.2022, ilość miejsc ograniczona – 30 osób + 10 dla dzieci z Ukrainy.

zgłoszenie – > pobierz

Więcej informacji można uzyskać wysyłając zapytanie na adres: z.tomaszewski@futbolgang.plo.pl

Next Post

SSM Wisła Płock zwyciężyła w Memoriale Piłkarskim Płock Miasto Bohater 1920

Miło nam poinformować, że tak jak w ubiegłym roku pozyskaliśmy grant z „Funduszu Grantowego dla Płocka” na „Wakacje z Futbolgangiem”. Dziękujemy za zaufanie!!! Stowarzyszenie Sportowe Futbolgang zaprasza dzieci z  roczników 2007-2015 na półkolonie „Wakacje z FutbolGangiem” organizowanych dzięki środkom pozyskanym z „FUNDUSZU GRANTOWEGO DLA PŁOCKA” W KONKURSIE „WAKACJE 2022 W […]

You May Like