„Piłka w grze ze Stoczniowcem 2021” w roczniku 2011.

admin

Dzisiaj odbył się turniej: „Piłka w grze ze Stoczniowcem 2021” w roczniku 2011. Nasze Stowarzyszenie ponownie było współorganizatorem wydarzenia.
Trzeba zaznaczyć, że osoby Piotr Noga i Sławek Mikulski to działacze, którzy od lat wpływają pozytywnie na Rozwój Klubu i przede wszystkim starają się dołożyć wielką cegiełkę aby Klub Stoczniowiec Płock rozwijał się na każdym polu. Seniorzy wrócili do rozgrywek IV ligi – po 20 latach, a rozwój piłki młodzieżowej za ich kadencji zasługuje na szacunek, nie tylko zawodników tego Klubu, ale też na szacunek całego środowiska płockiej piłki.Organizatorem wydarzenia jest STOCZNIOWIEC 1949, partnerem Stowarzyszenie Sportowe FUTBOLGANG.Turniej współfinansowany jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Next Post

Stoczniowiec Cup 2021 w roczniku 2009 za nami

Dzisiaj odbył się turniej: „Piłka w grze ze Stoczniowcem 2021” w roczniku 2011. Nasze Stowarzyszenie ponownie było współorganizatorem wydarzenia. Trzeba zaznaczyć, że osoby Piotr Noga i Sławek Mikulski to działacze, którzy od lat wpływają pozytywnie na Rozwój Klubu i przede wszystkim starają się dołożyć wielką cegiełkę aby Klub Stoczniowiec Płock […]

You May Like